Cepljenje na cepilnih mestih UL - 5., 6. in 7. oktober 2021

Obveščamo vas, da so znani termini in lokacije, na katerih bo Univerza v Ljubljani skupaj z Zdravstvenim domom Ljubljana organizirala cepilna mesta na oz. v bližini fakultet, akademij in študentskih naselij.

Zbiranje prijav poteka centralno na UL preko prijavnice: https://bit.ly/UL_cepimse

CEPILNA MESTA UL:

• 5. 10. 2021, torek, AŠKERČEVA, Filozofska fakulteta, Aškerčeva 2
  • 6. 10. 2021, sreda, BEŽIGRAD, Ekonomska fakulteta, Kardeljeva ploščad 17
  • 7.10.2021, četrtek, ROŽNA DOLINA, Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina, Svetčeva 11

Okvirne ure cepljenja na predvidenih lokacijah bodo od 8.00 do 14.00.

Univerza v Ljubljani bo točen termin gostujočim članicam in kandidatom posredovala ob zaključku prijav in pripravi cepilnega urnika.

Cepljenje bo potekalo s cepivom Pfizer.

Možno bo tudi cepljenje s 3., poživitvenim odmerkom za tiste, pri katerih je od 2. odmerka preteklo vsaj 6 mesecev in bodo hkrati podpisali posebno izjavo. V navodilih proizvajalca cepiva namreč 3. odmerki niso definirani.

Več informacij je dostopnih na povezavi: www.uni-lj.si/cepimse .

Univerza v Ljubljani bo 4. in 5. 10.2021 organizirala spletne pogovore o cepljenju.

Več bo kmalu objavljeno na strani www.uni-lj.si/cepimse .

S prijaznimi pozdravi

Irena Kordež