Vabilo na doktorsko akademijo VIU - Everything you always wanted to know about becoming a researcher (but were afraid to ask)

Mreža Venice International University (VIU), katere članica je tudi Univerza v Ljubljani, vabi k udeležbi na mednarodni akademiji, namenjeni doktorskim in podoktorskim študentom ter mlajšim raziskovalcem različnih znanstvenih disciplin, z naslovom Everything you always wanted to know about becoming a researcher (but were afraid to ask).

Več informacij o akademiji in pogojih za prijavo, ki bo potekala med 20. in 24. septembrom 2021 v Benetkah, najdete v pripetih datotekah in TUKAJ.

Za dodatna pojasnila se lahko obrnete tudi na doc. dr. Gregorja Dugarja (gregor.dugar@pf.uni-lj.si), ki tudi sprejema prijave zainteresiranih kandidatk in kandidatov, najkasneje do ponedeljka, 21. junija 2021, do 8. ure.