Udeležba ekipe PF na mednarodnem delu tekmovanja Monroe E Price Media Law Moot Court Competition 2021/2022

Med 6. in 8. junijem je preko spleta potekal mednarodni del tekmovanja Monroe E Price Media Law Moot Court Competition, ki je potekal v organizaciji Bonavero Institute of Human Rights Univerze v Oxfordu.

Ekipo Pravne fakultete Univerze v Ljubljani so sestavljali Nika Sluga, Rok Šarić, Timotej Klinc (vsi 2. letnik) in Staša Tušar (4. letnik). Ekipa je na mednarodnem delu tekmovanja nastopila po doseženem 4. mestu na regionalnem delu tekmovanja, ki je potekalo decembra 2021. V treh tekmah, od katerih so zmagali eno, so se pomerili z dvema ekipama iz Indije ter ekipo iz Luksemburga.

Na tekmovanje so ekipo pripravljale mentorica as. Ana Samobor in trenerki Ana Rogelj in Žana Cerjak.

Iskrene čestitke!