Študenti UL v delovnem okolju (ŠULDO)

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je 1. julija 2022 na svoji spletni strani objavilo javni razpis Projektno delo za pridobitev praktičnih izkušenj in znanj študentov v delovnem okolju 2022/2023. Namen izvedbe projektov je povezovanje visokošolskih zavodov z gospodarskim sektorjem (projekti A) in negospodarskim in neprofitnim sektorjem (projekti B) v lokalnem oz. regionalnem okolju ter izvajanje inovativnih prožnih oblik učenja za razvoj kompetenc in praktičnih izkušenj študentov. Sofinancirani so petmesečni projekti, ki se izvajajo v skupinah od 6 do 10 študentov pod mentorstvom pedagoškega mentorja in delovnega mentorja (projekti A) in trimesečni projekti, ki se izvajajo v skupinah od 4 do 8 študentov pod mentorstvom pedagoškega mentorja in strokovnega sodelavca iz lokalnega/regionalnega okolja (projekti B) Projekti se morajo zaključiti najkasneje do 31. 8. 2023.

Pravna fakulteta v Ljubljani je na razpisu dobila odobrena dva projekta, v skupni vrednosti 31.100,00 EUR.

Seznam projektov Študenti UL v delovnem okolju (ŠULDO), ki se izvajajo na PF:

Administrativna podpora projektnima ekipama: Lea Kremič

Projekte sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.